Web  Yazılım

Web Yazılım

İnternet evreni günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişmelerin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarında, çeşitli ihtiyaçlara yönelik kullanıcı dostu, güncel çözümler üretilmesine, ve en önemlisi hata barındırmayan sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu ihtiyaçlara; web yazılımlar ve web yazılım temelini oluşturan kod mimarisi yanıt vermektedir.

Grifa, deneyimli yazılım mühendisleriyle, kod/yazılım kaynaklı hataları ortadan kaldırırken, fikirleri kodlara dönüştürerek güvenilirliği, yaratıcılığı ve işlevselliği maksimize etmeyi amaçlar.

İşte müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak, çok sayıda fikir ve analiz sonucunda geliştirilmiş, kişilere/kurumlara özel web yazılım çözümlerimiz :

Portal Geliştirme

Grifa'nın geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılım çözümleridir. Bu yazılımlar; içerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği bir araya getirmektedir. Bu yazılımlar çoğunlukla organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve meslek odaları gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Intranet Yazılım

Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışan bu yazılımlar; haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi gibi. şirket içi uygulamaları içerir. Kurum içi uygulamalar şirketlerin ihtiyaçlarına göre belirlenir ve gerektiğinde ihtiyaca yönelik farklı özellikler eklenebilir.

Özel Yazılımlar

Şirketlerin belirli ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş yazılım ve uygulamaların tamamıdır. Grifa Ajans, şirketlerin tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde, entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir..

 

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonların günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle mobil uygulama dünyası gittikçe daha da önem kazanmakta ve her geçen gün genişlemektedir. Grifa, markanız/şirketiniz için, Android ve iOS tabanlı mobil uygulamalar geliştirerek, dijital dünyayla uyumlu çalışmanızı ve güncelliği yakalamanızı sağlar.

Grifa tarafından, çalışanlarınızı ve tüm müşterilerinizi kapsayacak şekilde geliştirilen Android ve iOS tabanlı mobil uygulamalar, güncel teknolojiye ve mobil dünyanın hızına ayak uydurmanıza olanak tanır.

B2B (Business to Business)

Şirketlerin saha satış ekipleri, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalardır. Tabletler ve akıllı telefonlar ile desteklenen organizasyonun her aşamasına detaylarıyla hakim olmanızı sağlar. Bu uygulamalar; sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine entegre eder.

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış için hazırladığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Bu yazılım, tedarikten teslimata, satış sürecinin her aşamasının rahatça kontrol edilebilmesini sağlar. Online satış, müşteri hizmetleri desteği, güvenli ödeme sistemleri gibi alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. Grifa, güvenilir ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, yenilikçi ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar yürütür.